0

Remake Resident Evil 7 PL | Resident Evil VII PL

resident_evil_7-22Resident Evil 7 to nie ocenzurowany remake gry dostępnej tylko w Japonii do pewnego czasu. Jednakże wraz z upływem czasu została wydana w Europie i Ameryce Północnej. Składała się z dwóch płyt na jednej znajdował się Resident Evil ocenzurowany, kierowany na rynek Europejski. Był tam również nie ocenzurowany tytułowy Director’s Cut, różniący się od oryginału w pewnych aspektach rozgrywki oraz pełen w nowe dodatki wprowadzone do gry. Ostatnią wersją gry która znajdowała się na płycie była gra w wersji Beginner a nie Resident Evil 7 Polska Wersja. Pomimo o wiele łatwiejszego poziomu gra dalej sprawia problemy, a nawet można jej nie przejść.
DualShock Version – Kolejną wersją gry jest wydana w Ameryce i Japonii wersja umożliwiająca grę na analogowym padzie. Dodatkowo do gry został wprowadzony nowy skomponowany przez Mamoru Samuragouchi’ego. Gra jest dostępna do ściągnięcia przez Playstation Network na takie konsole jak Playstation 3 i Playstation Portable.
GameBoy Afvance – Niestety ta wersja gry nigdy nie ujrzała światła dziennego z powodu zbyt małej mocy obliczeniowej konsoli. Jedyne co po niej zostało to screeny które można znaleźć w internecie. Wersja która po pierwszym ukończeniu rozgrywki zawiera dodatkowe bonusy jakich nie znajdziemy w Resident Evil 7. W Australijskiej wersji gry występowało ocenzurowane i biało-czarne intro.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *