2

Kanał na Youtube Resident Evil Ostatni Rozdział

resident-evil-ostatni-rozdzial-online

W ostatnich wpisach pojawiło się wiele informacji oraz kilka źródeł z jakich udostępnialiśmy dla was skróty filmu Resident Evil: Ostatni Rozdział z Polskimi napisami. Jako, iż zainteresowanie nimi było znaczne to postanowiliśmy w porozumieniu z zespołem założyć nasz własny kanał na Youtube i tam docelowo umieszczać wszystkie wycinki jakie znajdziemy w sieci (po uprzednim tłumaczeniu). Mamy nadzieję, że takie posunięcie przyczyni się do znacznego wzrostu zainteresowania naszą stroną, na której wszyscy Fani Resident Evil znajdą coś dla siebie.

W planach jest nie tylko umieszczanie autorskich filmików z filmu Resident Evil Ostatni Rozdział ale też masę poradników dotyczących etapów przechodzenia siódmej części gry na platformę komputera stacjonarnego.

Do tej pory wszystkie informacje umieszczane były na portalach typu Tumblr, Google+, Twitter ale z tym koniec. Przechodzimy w nowy wymiar dzielenia się z wami materiałami tej super-produkcji. Mamy nadzieję, że docenicie nasz osobisty wkład w te przedsięwzięcie i wspólnie będziemy mogli rozwijać serwis dając dostęp do coraz to większych ilości informacji.

Na koniec chce jedynie przypomnieć o dziale Pobieranie w którym możemy znaleźć film w wersji Online oraz grę Biohazard do pobrania. Dostęp do działu pobierania posiada każdy kto przynajmniej raz skomentował dowolny wpis na naszej stronie. Ma to zapobiec filtrowaniu treści przez roboty wyszukiwarek i tym samym uchronić nasz mały dział torrent, warez, pobieranie przed usunięciem. Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem to zapraszam do pod tematu (DO POBRANIA).

Jeżeli macie jakieś pomysły, jak jeszcze możemy zapełnić naszą stronę oraz jakie modernizacje przydały by się dla was czyli naszych czytelników to zapraszamy was do dyskusji w tym temacie lub podsyłanie swoich propozycji na adres e-mail: redakcja@FaniResidentEvil.pl który jest naszym oficjalnym odnośnikiem i źródłem wszelkich informacji. Prosimy jednocześnie o nie nadsyłanie niechcianych przez nas informacji które mogą uniemożliwić (poprzez zapełnienie skrzynki) dojście zastrzeżeń od innych osób które regularnie zaglądają i badają wnikliwie treść na naszej stronie.

admin

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *