4

Nowy Zwiastun Filmu Resident Evil 7: Ostatni Rozdział

Tak jak zapowiadaliśmy kilka tygodni temu. Na naszą prośbę został przetłumaczony pierwszy trailer Resident Evil: Ostatni Rozdział. Trailer ukazuje nam w skrócie co będzie znajdować się w nowej części Filmu. Jak już wiemy Umbrella nie zakończyła swojej pracy, korporacja nadal próbuje zniszczyć świat nie zważając na to, co się na nim tak na prawdę dzieje. Wszyscy walczą o przetrwanie…

Ale mimo tego jest nadzieja, trzeba jedynie dostać się do miejsca w którym wszystko się zaczęło, czyli do Ula umieszczonego w pamiętnym Racoon City.

W rolę Alice znów wcieliła się Milla Jovovich znana z poprzednich ekranizacji. Mam nadzieję, że ostatnią część twórcy zakończą można by powiedzieć „z przytupem” i seria na długo pozostanie w naszej pamięci, osobą odpowiedzialną za to zadanie będzie Paul W.S. Anderson którego mogliśmy już poznać z realizacji poprzednich projektów serii Resident Evil. Premiera datowana jest na 27 stycznia 2017 w Polsce oraz 23 grudnia 2016 jeżeli chodzi o premierę światową na którą wyczekuję z niecierpliwością. A jeżeli wy nie macie tyle cierpliwości to już dziś możecie zapoznać się z tematem Resident Evil 7: Ostatni Rozdział Online | Pobierz Film który daje możliwość oglądnięcia filmu przed premierą w naszym kraju.

Tym czasem zapraszamy do oglądnięcia Trailer’u najnowszej odsłony Capcomu i pozostawienia swojej opinii.

 

 

admin

4 Comments

  1. Po poprzednich częściach mam pewne obawy, ale mam nadzieje ze to tylko obawy i bedzie dobrze. Tak jak napisales, miejmy nadzieje ze odejda z przytupem!

  2. Resident Evil to moja ulubiona seria filmowa, mam nadzieje ze nie zawiodę się na tej nowej odsłonie. Czekam z niecierpliwoscia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *