4

Pierwsza recenzja filmu Resident Evil: Ostatni Rozdział

Resident Evil 7 Online ekino

Witajcie w temacie naszej pierwszej recenzji dotyczącej super produkcji jaką jest Resident Evil: Ostatni Rozdział. Kilka tematów temu daliśmy wam możliwość pobrania Resident Evil: Ostatni Rozdział (2017) 1080p BrRip x264 a dzisiaj chcemy poddać ją recenzji. Otóż w moim mniemaniu (oraz moich kolegów którzy redagują razem ze mną tę stronę), nowa odsłona wypadła dosyć dobrze. W skali od 1 do 10 zasługuje na porządne 7. Ma to związek z faktem iż wg. nas została wyreżyserowana lepiej niż ostatnie trzy części ale nie od jeden – trzy.

Na plus z pewnością zasługuje gra aktorska Milli Jovovich, która na przestrzeni czasu nabrała dużego doświadczenia aktorskiego oraz swego rodzaju nadała charyzmy granej przez siebie bohaterce. Poza tym Poul Anderson zaangażował dodatkowe twarze, które sprawiły się równie dobrze co nasza słodka Alice.

Następna kwestia to muzyka, co do tej  nie mamy żadnych zastrzeżeń. Podkład muzyczny, efekty dźwiękowe to w tym filmie istna poezja, nic dodać nic ująć. W niektórych momentach włos jeży się na głowie kiedy kompania bębnów uderza w membrany głośników. Efekty wystrzałów oraz filtry nałożone na dialogi w pełni pozwalają nam oddać się fabule filmu i cieszyć się seansem.

No i w końcu temat, który zaważył na takiej ocenie a nie przysłowiowej dziesiątce. To co odejmuje te trzy punkty to część fabuły. Całość przypomina trochę próbę wygramolenia się z poprzednich części by powrócić do znanych aspektów jeden – trzy. Powolne zombie i walka z wirusem „T”. Ten element właśnie spowodował, że tak naprawdę nie jesteśmy w stanie ocenić czy jest to marna kontynuacja czy dobry początek zakończenia. Na plus zasługuje zakończenie, jest nietuzinkowe i jak na Hollywood można by powiedzieć, iż niespotykane. Nie będziemy zdradzać tutaj całości ale … A zresztą możecie zobaczyć to sami.

Ocena Końcowa:

Gra aktorska: 8,5/10

Muzyka: 9,5/10

Fabuła: 6/10

admin

4 Comments

  1. Dziękuję za recenzję 🙂 Mam podobnie po obejrzeniu filmu, szkoda że zakończenie uniemożliwia powstanie kolejnej części ale OK ^^

  2. Ja osobiscie pobralam film, bo chcialam zobaczyc przed premiera ale mam podobnie jak piszecie tutaj, muzyka i calosc fajna ale watek taki troche, no do niczego 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *