2

Plan Filmowy Resident Evil 7: Ostatni Rozdział

Resident Evil 7 Biohazard Film 2017

W poprzednim wpisie ukazaliśmy wam efekty jakie niesie za sobą najnowsza produkcja czyli Resident Evil: Ostatni Rozdział który możecie pobrać na naszej stronie (Tutaj). A w tej części chcemy wam przekazać kilka nowinek z planu filmowego oraz jak wyglądały przygotowania do tej super premiery.

Pierwszym zaskakującym faktem jest to, iż nie wiadomo było do końca czy siódma odsłona serii powstanie w zaplanowanym czasie. Wątpliwości były spowodowane ciążą głównej bohaterki czyli Alice (Milla Jovovich) oraz problemami zdrowotnymi, które temu towarzyszyły. Na szczęście sama aktorka zadeklarowała się iż mimo faktu iż spodziewa się dziecka to chce kontynuować zdjęcia. Dzięki czemu Film będzie miał premierę w założonym czasie, dla Polski jest to końcówka stycznia 2017 a na świecie swoją odsłonę będzie miała już w połowie grudnia 2016 roku.

Kolejną rzeczą są zmiany w scenariuszu. Według informacji, które zostały przedstawione na oficjalnej stronie produkcji był on zmieniany kilkukrotnie nawet podczas nakręcania filmu. Docelowo ostatnia część miała skończyć się znanym z Hollywood happy endem ale postanowiono wprowadzić kilka modyfikacji.

Poza tym chciał bym opisać wam w skrócie moje odczucia po seansie, który miał miejsce kilka dni temu. Otóż całość jest jak na moje gusta przepakowana efektami specjalnymi, nie mniej jednak całość utrzymana jest nadal w klimacie Resident Evil przez co widz ma wrażenie, że nadal ogląda coś związanego z poprzednimi częściami. Na pochwałę zasługują dialogi oraz aktorzy, zwłaszcza Ci pierwszoplanowi. Tłumaczenia napisów przez naszych chłopaków też są bez zastrzeżeń za co im serdecznie w swoim i waszym imieniu pragnę podziękować. Mam Cichą nadzieję na odsłonę w stylu 10 lat przed wydarzeniami w Racoon City, ale wszystko jest pod wielką niewiadomą.

Po raz kolejny zapraszam was do zapoznania się z resztą naszej strony oraz pozostawienie swojej opinii w komentarzu. Co sądzicie i jak widzicie tę już ostatnią część Resident Evil noszącą dźwięczną nazwę „Ostatniego Rozdziału”.

admin

2 Comments

  1. Dzięki za kolejną notkę, szkoda że to już ostatnia część. Ale zobaczymy bo pomysł z 10 lat przed był by fajnym pomysłem 😀

  2. Nie ma co Resident Evil Ostatni Rozdział zasługuje na nagrodę jeżeli chodzi o efekty specjalnie. No i ja też pragnę podziękować na napisy 🙂 To co odwaliliście w tym temacie to poezja 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *