6

Trzeci skrót filmu Resident Evil 7: Ostatni Rozdział

To już trzeci skrót nowości filmowej na rynku Polskim jakim jest Resident Evil 7: Ostatni Rozdział. Mamy okazję zobaczyć tam wiele elementów akcji oraz innych zdjęć które wprowadzają nas w główny wątek fabuły. Możemy dowiedzieć się między innymi, że w tej odsłonie główna bohaterka czyli Alice chce za wszelką cenę powstrzymać korporacje Umbrella od zniszczenia świata. Jednocześnie dowiaduje się iż jej wróg wynalazł lek na Virus-T który działa rozpylony w powietrzu. Tak więc po uzbieraniu i zebraniu w jednym miejscu wszystkich niedobitków rozpoczyna się walka, która dla jednej ze stron musi się definitywnie zakończyć. Hordy potworów i innych produktów eksperymentów nieustannie będą próbowały unicestwić przyjaciół, to czy im się uda będziecie mogli zobaczyć już w pełnometrażowej wersji filmu.

Resident Evil 7: Ostatni Rozdział to film przede wszystkim dla wszystkich fanów serii wzorowanej na grze Resident Evil produkcji Capcom’u, ale też dla tych, którzy lubą mocne kino akcji połączonej z horrorem i niespodziewanymi zwrotami wątkowymi.

Jeżeli jesteście zainteresowani zobaczeniem całego filmu to zapraszamy do tematu Resident Evil 7: Ostatni Rozdział Online | Pobierz Film. Tam będziecie mogli pobrać produkcje w języku angielskim z polskimi napisami które przetłumaczył dla nas ROYMAN. Serdecznie zapraszamy do pozostawienia po sobie śladu w postaci komentarza i wrażeń z filmu.

admin

6 Comments

  1. Dzięki za informację. Jestem po seansie i muszę powiedzieć, że film naprawdę fajnie zrobiony. Polecam każdemu 😀

  2. Dzięki za informację. Jestem po seansie i muszę powiedzieć, że film naprawdę fajnie zrobiony. Polecam każdemu 😀

  3. Zgadzam się z panem wyżej. Hollywood naprawdę po raz kolejny wykonało kawał dobrej roboty 😀 Mnie się bardzo podobał.

  4. Zgadzam się z panem wyżej. Hollywood naprawdę po raz kolejny wykonało kawał dobrej roboty 😀 Mnie się bardzo podobał.

  5. Zgadzam się z chłopakami, jestem oddaną fanką RE i mnie również przypadła do gustu nowa część filmu. Szkoda że zakończenie tak naprawdę jest drogą w której uniemożliwiona jest dalsza produkcja filmu.

  6. Zgadzam się z chłopakami, jestem oddaną fanką RE i mnie również przypadła do gustu nowa część filmu. Szkoda że zakończenie tak naprawdę jest drogą w której uniemożliwiona jest dalsza produkcja filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *